Hotiç çizme modelleri ve fiyatları

Hotiç çizme modelleri

 

markasının ürünlerini çok sık paylaşmıyoruz. Ancak bu beğenmediğimiz için değil. İndirim konusunda eksik olduklarını düşündüğümüz için. Güzel fırsatlar çıktıkça beğenerek sizlerle paylaşıyoruz. Çünkü rakiplerine göre yüksek kaliteye sahip ürünler sunuyorlar. En beğendiğimiz ürünlerinin başında da çizmeler geliyor. Sizlere yeni çizme modelleri hakkında analizimizi sunacağız. İndirimli fiyatları , satış noktaları , artıları , eksileri ve model seçenekleriyle dolu bir konu sunmaya çalıştık.

modelleri için ilk olarak fiyat analizi yaptık. Normal fiyatları 750 TL ‘ ye kadar çıkan çizmeler şu sıralar indirime gitti. 300 ile 150 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. Online alışveriş sevenlere markafoni.com sitesinde şu sıralar en ekonomik fiyatların olduğunu söyleyebiliriz. Ancak butikler belli dönemler için geçerli olduğundan rakamlar ve indirimler değişebilir. Bu sebeple elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Rakamları öğrendik. Şimdi ise kalitesi hakkında bilgiler edinmeliyiz. Yukarıda gördüğünüz modelleri markanın en pahalı çizmeleri. Elbette bizim için paradan çok ne ile üretildiği önemli. %100 deriden yapıldığını sizlere sunmak istedik. Aldığınız ürünün mutlaka kalitesini araştırın. Eğer bu konuda bilgi edinmek isterseniz sitemizde mutlaka arama bölümünden markayı arayın. Sizlere geniş bilgiler sunmak için bir çok markanın ürünlerini yerinde inceleyebiliyoruz.

Son bölümde elbette modelleri görme zamanı geldi. Çok şık ve trend çizmelere sahip olmanın en ucuz yollarından birini bu konumuzda sizlerle paylaştık. Sizde yorumlarla konumuza katılabilirsiniz. Bizi twitter üzerinden tkaip ederek de indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

@bayanlaraozel1

 

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain