H&M 2014 Kış Koleksiyonu

H&M 2014

 

ürünlerini her sezon detaylı olarak sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Yeni sezon itibariyle bazı ürünlerini ayrıntılı olarak inceledik. Ancak tanıtım defilesinden görüntüleri sizlere sunmamıştık. Bu konumuzda yeni sezon için tasarlanmış koleksiyonunu detaylı olarak bulabilirsiniz. Koleksiyon ile ilgili olarak önce resim galerisi ardından da Fashion Channel ‘ın haberinin ve defilenin görüntülerinin yer aldığı , röportajların yer aldığı defile videosunu izleyebilirsiniz.

H&M beklendiği üzere kış sezonunu koyu renklerle geçirmeyi planlıyor. Özellikle siyah en dikkat çekici renk oldu. Bir çok marka bu kış beklentinin aksine canlı renkler sunmaya çalışırken H&M geleneklerinden pek vazgeçeceğe benzemiyor. Sizler için derlediğimiz resim galerisi ve videoyu izleyerek sizlerde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain