Hayvan Figürlü Çocuk Atkısı Yapılışı

Atkı modelleri arasında çocuklar içn en çok dikkat çekici ve severek giyebileceği modellerden biri de hayvan figürlü atkı modelleri şimdi bunlar arasında size nı verelim..

hayvan figürlü atkı yapılışı

Eklendiği örgüye çok sevimli bir görüntü kazandıran hayvan figürleri, son yıllarda yapılırken sıkça uygulanan ve çocuklarımızın da eşyalarını çok daha severek kullanması sağlayan modellerden. Örmesi çok kolay bu atkı ile siz de çocuğunuzu sevindireceksiniz…

Malzemeler : Kartopu Marka LAMB’S WOOL

Renk No : K122 3×100 gr, K013 1×100 gr

Şiş No : 5 / Çift kat ip

Yapılışı :

Atkı İçin : 28 ilmekle başlayarak, 103 cm boyunca haraşo örün ve tüm ilmekleri tek seferde keserek tamamlayın. Şablondaki maymun figürünü örün ve dikerek atkıya ekleyin.

Kulaklar İçin : Kırmızı iple 24 ilmek başlayarak, 3 sıra haraşo örün. Krem rengi ipe geçtiğinizde 1 ilmek örüp, 1 ilmek keserek sırayı tamamlayın. Örgünün tersinde kesme işlemi yapmayın. Sonraki sırada tekrar 1 ilmek örüp, 1 ilmek keserek devam edin. Bu şekilde 7 ilmek kalıncaya kadar devam edin ve bitirin. Aynı kulaktan bir tane daha örüp, maymun figürüne ekleyin.

maymun figürlü atkı şeması

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain