Havlu Kenarı Örnekleri

boncuklu halkalı havlu kenarı örnekleri

Dantel sadece kendimiz ya da sevdiklerimiz için yapılan bir iş ve uğraş değil aslında  bunu iş haline getirmiş bayanlar da mevcut.Dantel örneklerini başaramayıp ya da zamanı olmayan elinden gelmeyen bayanlara ücret karşılığında yapılan da birçok bayana iş kaynağı oluyor.Bu tahmin ettiğimizin çok  üstünde iş kaynağı ve ücrete tabi oluyor.Verdiğimiz örneklerle dileriz çok daha fazla iş imkanı ve gelir elde eder yeni modellerle satışınız bol olur.

Günlük yaşantımızda çok sık kullandığımız ve elimizden düşmeyen havluların hem kalitesi hem de görüntüsü biz bayanlar için önemli tabiki.Bunun yanı sıra çeyiz hazırlığında da bu yüzden oldukça ihtiyaç duyulup bulundurulan şeylerin başında gelir.Kız çeyizi evleninceye kadar bitmez derler.Çok haklılar aslında hatta artık tek kızlara değil erkeklere bile çeyiz yapıyorlar 🙂

E çeyiz demişken tabiki havluların dantelsiz olması pek hoş durmuyor.Şimdilerde güpür veya boncuk işleriyle hazır kenarlı havlular bulunsa da dantelin yerini hiçbiri almıyor.Genç kızların bir kısmı pek hoşlanmasa da ki sanırım ütü derdinden sanırım,oysa artık yeni model ve iplerle tek bir seferlik ütüyle yapılan havlu kenarı örnekleri ni duyunca kullanan kesim oldukça arttı.Ki ben ile yapılan havluları oldukça çok beğeniyorum.

Üstelik artık her geçen gün sürekli yenilenip gelişiyor. ,,,simli havlu kenarı örnekleri ve daha bir çok çeşitte çok şık görünümlerle biz bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor.Şimdi dantel havlu kenarı örneklerine bir göz atalım hemde en yeni modellerle …Bu bir çok modelin yapılışlarına gelince bir kısmı diğer konularımızda anlatılmış diğerlerini de resmi bilgisayarınıza kaydederek büyütüp çok rahat örneklerini çıkartabilirsiniz.Şimdiden kolay gelin..Yeni modeller için bizi takip etmeye devam edin…

 


Toplam 1 Yorum Yapılmış.

  1. İsim Soyisim / Lakap dedi ki:

    Yorum..

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain