Haroşa Örgü Nasıl Örülür? Videolu ve Resimli Anlatım

Haroşa bilinen en şık örgü çeşitlerinden biridir. Nasıl örüldüğüne dair bir çok farklı anlatım var. Biz bu konumuz içerisinde hepsini birleştirip çok yararlı bir anlatım haline getirdik. İster yazılı ister videolu olarak nasıl öğrenmek isterseniz o şeklini bu konu içerisinden takip edebilirsiniz.

İlk olarak en etkili yöntem olan videolu anlatım ile başlıyoruz. Gerçekten anlatan hanımefendilere çok teşekkür ederiz. Çok güzel bir anlatım gerçekleştirmişler.


İki anlatımda birbirinden güzel. Hangisi sizin için daha net ise onu değerlendirebilirsiniz.

Nako markasının örgü konusunda emeği çok büyük. Sitesinde yayınladıkları resimli anlatım ile konumuza devam edelim.

1. Adım

Haroşa Örgü Resimli Anlatım

Haroşa örgüde ipliğimizin yönü hep bize doğru olacak. Sağ şişi ilmeğin ortasından kendimize doğru batıyoruz, ipliğimizi kendimize doğru doluyoruz,

2. Adım

Haroşa Nasıl Örülür Resimli Anlatım

İpliğimizi çekerek ilmeği şişin üzerine alıyoruz.

Böylece hem resimli hem de videolu olarak haroşa örülüşü hakkında bilgi sahibi olduk. Sizler takıldığınız bölümler için bize yazabilirsiniz. Örgü konularında her zaman olduğu gibi sizlere gerekli desteği göstermeye devam edeceğiz. Ayrıca yaptığınız el işlerini satmak isterseniz mutlaka bize yazın.

Haroşa

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain