Gripten Kurtulmanın Doğal Yolları

Gripten korunmanın Doğal Yolları

Soğukların yeniden gelmesiyle birlikte grip salgını yeniden yaygın hale gelmeye başladı. Sizi bu dönemde özelikle doğal yollar çok daha sağlıklı tutacaktır. Aynı zamanda gripten korunmanıza da büyük katkı sağlayacaktır. Madde madde inceleyeceğimiz besinler ile gripten uzak durabilirsiniz.

Bal Kabağı : Listenin en az bilinen besinlerinden biridir. İçeriğindeki vitamin ve minerallerin çeşitliliği nedeniyle doğal bir multi vitamindir.

Kefir : Listemizde ikinci sırayı kefir alıyor. Yoğurt ve kefir bağışıklık sistemini güçlendirerek birçok hastalığı önler.

Armut: Sayısız faydasının yanı sıra grip ile mücadelede de önemli bir role sahiptir. C vitamininden zengin olan armut içeriğindeki bakır minerali ile antioksidan etkisini artıyor. Bağırsak sağlığı için de faydalı olan armut, vücuda sakinlik verir.

Elma : Listenin en faydalı meyvelerinden biri elmadır. Lif ve antioksidanlar açısından zengindir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlarken mutluluk hormonu “Serotonin”in salgılanmasında yardımcı olur.

Karnabahar : Sadece grip için değil , bir çok rahatsızlıktan kurtulmak için mevsiminde tüketilmesi önerilir. Mangandan zengindir, bu nedenle oldukça güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir. Bu antioksidanlar vücudu serbest radikallerle karşı korur. Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Sarımsak : Grip konusunda da doğal tedavi yöntemlerinden biridir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu sayede virüs ve bakterilerin vücuda girmelerini önler.

Dünyanın en iyi doktorları arasında gösterilen Dr. Öz ‘de bu konu ile ilgili televizyonda önemli bilgiler verdi. Bizde sizler için bu videoyu youtube sayfamıza koyarak konumuzda yayınladık.

konu ile ilgili olarak paylaşımlarımız sitemizde devam edecektir. Bizi takip ederek en sağlıklı ve doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain