Gözleri Daha Büyük Göstermenin Yolları

Gözleri Büyük gösterme Teknikleri

Gözleri Büyük gösterme Teknikleri

Makyaj ile bir çok isteğinizin karşılığını bulmanız mümkün. Sadece bunu yapacak doğru yöntemleri tercih ederken , uygulama konusunda da ince detayları atlamamak gerekiyor.  Bugün gözleri olduğundan daha iri gösterecek makyaj hilelerini sizinle paylaşacağız.

Gözleri Daha Büyük Göstermek Teknikleri

– Çok etkili bir yöntem ile başlıyoruz. Daha belirgin kirpikler için, kıvırıcıyı 10 saniye kadar saç kurutma makinesi altında bekleterek ısınmasını sağlayın. Isı, kirpiklerini şekillendirmede etkiyi 2 kat arttırır.

– Bir sonraki önerimiz ise ; iki farklı göz farı kullanın ve bu farları göz kapaklarınızda karıştırın. Bu çok renkli görünüm ışığı daha fazla yansıtacak ve gözlerini daha ışıltılı göstereceği için bakışlarınız daha dikkat çekici olacaktır.

– Far kullanmayı mutlaka alışkanlık haline getirin. Farı kaş kemiklerine doğru hafifçe yayarak gözlerinizi daha büyük göstermeniz mümkün. Yeşil gözlüler kum rengi ve morun tonlarını, mavi gözlüler kahverengi ve füme tonlarını, kahverengi gözlüler altın ve pembe tonlarını tercih edebilirler.

– Kirpik kıvırıcı kullanmayı sakın unutmayın. Kıvırıcıyı kirpik diplerinizin hizasına getirin ve nazikçe 3 defa kıvırma işlemini gerçekleştirin. Daha sonra kıvırıcıyı yukarı doğru yönlendirin ve kirpiklerinin kalan kısmı için de aynı işlemi tekrarlayın.

– Beyaz kalem kullanmak gözlerde büyük farklılıklar yaratan etkili bir yöntemdir. Alt kirpik diplerinizin iç kısımlarında beyaz kalem, dış kısımlarında ise siyah kalem kullanın.

– Son olarak kaş şekline özen gösterin. Düzgün ve şekilli kaşlar, gözlerinizi daha vurgulu hale getirecektir.

Son olarak da farklı bir bakış açısı ile videolu anlatıma göz atalım.

Videolu Anlatım

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain