Giorgio Armani 2015 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

Giorgio_Armani

Giorgio Armani ‘nin son koleksiyonunu incelerken bana verdiği ilk izlenim kumsal , deniz ve kum oldu. temasında yansıtmak istediği bütün detayları başarı ile sunmuşlar. Geçtiğimiz sezon bir çok koleksiyonda gördüğümüz neon renklerden ziyade içimizi ferahlatacak açık tonlar Giorgio Armani’nin seçimi olmuş. Voque editörü Jessica Bumpus yorumlarını okuduğumda bu kadar övgü beklemiyordum. Koleksiyonun iyi olmasından dolayı değil. Aksine duygularını pek yansıtmayan ve parçalar üzerinde teknik yorumlar yapan bi editörün dahi hayranlığını ifade etmesi şaşkınlık verici oldu. Giorgio Armani bu koleksiyon ile bir çok önemli moda editöründen de tam not alacaktır.

Son dönemlerde koleksiyonları daha çekici hale getirmek için kısa film veya temalarına uygun özel aktivitelerle defileleri güçlendiriyorlar. Bu koleksiyonda ise Oscar ödüllü yönetmen Paolo Sorrentino yönetmenliğinde kısa bir film ile başladı. Şimdi isterseniz önce defilenin videosunu ardından da öncesi ve sonrası hazırlıklarının yer aldığı galeri ile devam edelim.

Giorgio Armani 2015 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

Şimdide resim galerisi ile devam ediyoruz.

Sizlerde defile hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bütün konuyu inceledikten sonra asıl yorumları merak edilenler her zaman sizsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain