Gelinlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinlik Seçimi

konusunda bir ansiklopedi yazılsa yeterli olacağını sanmıyoruz. Ancak bu konuda biz mümkün olduğunca dikkat edilmesi gereken hususları sizlerle paylaşacağız. En temel konu verdiğiniz fiyatın karşılığının ne olacağıdır. İlk bölümde bunun üzerinde duracağız. Sonrasında kısa bir şekilde dönemin modasından da bilgiler aktaracağız.

Fiyatlarda farkın nedenlerinden biri dantel seçimidir. Fransız danteli seçildiği zaman fiyat ikiye katlanıyor. Aslında modelden çok dantel için para ödemiş oluyorsunuz. Gelinlikçilerin bu konuda sizi kandırdıklarına da çok tanık olduk. Yerli dantel ile Fransız danteli arasındaki farklarını anlayabilmeniz için ilerleyen günlerde de kumaş sözlüğü hazırlayacağız. Bu farkları ayırt edebilecek bir kişi ile gitmeniz halinde bu konuda sizi kandırmalarına izin vermemiş olursunuz. Ancak illa Fransız danteli almak zorunda değilsiniz. Yerli danteli daha hoş bulan gelinlerde var. Ayrıca bazı tonlarına göre tercih etmenizi de tavsiye edebiliriz. Fiyat konusunda ciddi farklar oluşacaktır.

Gelinlik seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Gelinlik modelleri içerisinde size en uygunu seçebilmek için her zaman için fikrine güvendiğiniz arkadaşlarınızla gelinlik seçimlerine gitmelisiniz. Ayrıca uzun süreli bir organizasyon olacağı için rahat edebileceğiniz modellere dikkat etmelisiniz. Aksesuarlarla denemeden gelinliğinizi almaya karar vermeyin. Satış danışmanları veya gelinlikçiler size modelini satabilmek için bir çok yöntem deneyecektir. ”Çok gezersen kafan karışır” oyununa sakın gelmeyin. İyinin sonu olmasa bile ”işte bu” demediğiniz sürece aramaya devam edin. Bu son cümle sizi en mutlu gelin yapacak en önemli tüyodur.

Gelinlik alırken dikkat edilmesi gerekenler

kısaca dönemin trendlerinden bahsederek konumuzu noktalandıralım. Son dönemlerin trendi kuşkusuz dantelli , işlemeli modellerdir. Bunun dışında straplez modeller en çok satılanlar içerisinde zirvenin sahibidir. Gelinlik alırken her ne kadar modayı takip edin deseler de sizin içinde rahat olacağınız modeller sizin ilk tercihiniz olmalıdır.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain