Gelin Tokası Modelleri

Gelin Tokası

Gelin olmanın bir çok konuda modayı çok iyi takip etmesi gerekiyor. Sadece iyi bir gelinlik sahibi olmakla başarıya ulaşamazsınız. En ince detayları dahi gözden kaçırmamak zorundasınız. O gün davet edeceğiniz herkesin dikkati sizde olacak. Adeta o dönemin moda analizi sizde yapılacak. Bu nedenle toka deyip geçmeden bu konuya gerekli özeni göstermelisiniz. Sizin için önemli markaların koleksiyonlarından bir derleme yaptık. Dönemin trendlerini barındıran şahane tokaları bu galeride bulabilirsiniz.

seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Öncelikle giyeceğiniz gelinliğin desenlerine dikkat etmelisiniz. Büyük ihtimalle gelinliği alacağınız yerde aynı desenlerden tokalar olabilir. Eğer yoksa buna en yakın modelleri seçmelisiniz. Genel bir uyum için büyük bir önem taşıdığını unutmayın. Gelin tokası için ne büyük ne de çok küçük modelleri tercih etmeyin. Dönem dönem farklı tarzlara sahne olan gelin tokalarında eğer marjinal seçimleriniz varsa gelinliğinizde bunu kaldırabilecek uyuma sahip olmalıdır. Gelin saçının en uzun süren prova olduğunu unutmayın. Bunun için gelin tokanızı en başta seçmeniz ve saç provalarınıza mutlaka götürmeniz gerekiyor.

Sizin için seçtiğimiz bir kaç modelle devam edeceğiz. Galeride resimleri büyük boy görüntüleyebilmek için ilginizi çeken resme tıklamanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda görüşlerinizi yorum bölümünden bize ulaştırmayı ihmal etmeyin. Sizin beğenilerinize göre moda analizleri yapmaya devam edeceğiz. En güzel örnekleri seçebilmek için de dünyanın en popüler markalarının kataloglarını didik didik edeceğiz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain