En Güzel Yuvarlak Tırnak Modelleri

Yuvarlak Tırnak Modeli

Tırnaklarınızı son dönemlerde birçok farklı tarzda şekillendirebilirsiniz. Sitemiz içerisinde bunlara örnek konularla görsellerde size en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Bugün son dönemlerde trend olan yuvarlak tırnak modelleri hakkında paylaşım yapacağız.

İlerleyen günlerde sizlerde kendi tırnak trendiniz ile sitemizde boy gösterebilirsiniz. Hatta bu konu için kendi yuvarlak tırnaklarınızı galerimize ekletebilirsiniz. Ancak öncesinde dilerseniz editörlerimizin seçtiği yuvarlak tırnak modellerine hep birlikte göz atalım. Ardından yorumlarla yine burada olacağız.

Sizin seçtiğimiz bu resimlerde çok farklı tarzlarda görebilirsiniz. Farklı renk ojeler özelikle canlı giyinenlere çok yakışacaktır. Pozitif bir etkisi olduğu da söylenebilir. Bunun dışında özellikle bu sene içerisinde çok trend olan puantiyeli oje modelleri de dikkatlerden kaçmamalı diye düşünüyoruz.

Sizlerde görüşlerinizle konumuza katılabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain