En güzel straplez gelinlik modelleri

kaliteli straplez gelinlik modelleri

Daha önce sizlere 2013 yılı için straplez gelinlik modellerinden örnekler vermiştik. Bu konumuzda ise çok daha detaylı bilgilerle karşınızda olacağız. İlginizi çekebilecek en şık straplez gelinlikleri bu galeride derledik. Ayrıca dönemin modasını da yakından takip edebilmeniz açısından ünlü modacıların kataloglarından da faydalandık. Galeride bununla ilgili görselleri bulabilirsiniz. Ancak öncesinde konumuzda straplez gelinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

2013 yılının başlarında trend haline geldi. Kuşkusuz vintage modasının bunda büyük etkisi var. Straplez aslında bir çoğumuz için cesaret olarak nitelendiriliyor. Ancak günümüz gelinliklerinde hakim olmanın zor olduğu bir tarz değil. Straplez gelinlikler için ünlü modacıların çok ciddi çalışmaları var. 2014 yılında çok daha yaygın şekilde üretildiğini görebiliyoruz. Konumuz içerisinde sizlere seçtiğimiz modeller arasında Türkiye sınırları içerisinde satılmayanlar da var. Ayrıca konumuzun bir satış konusu olmadığını unutmayın. Bu konuyu görünce bir çoğunuz bazı modellerin fiyatlarını merak edebilir. Türkiye’de satış yapan ünlü gelinlik markalarını ziyaret ederek buradaki bazı modelleri bulmanız mümkün olacaktır.

için geliştirilmiş galerimiz sizin beğeninize sunuluyor. Burada gördüğünüz modeller için yorumlarınızı bekliyoruz. Dönemin trendlerinden haberdar olabilmek için galerimize göz atmayı unutmayın.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain