En Güzel Şafak Pekdemir Resimleri

Şafak Pekdemir

Son dönemlerde bir çok başarılı projede gördüğümüz güzel oyuncu Şafak Pekdemir ile ilgili bir galeri derledik. Ancak her zaman olduğu gibi öncesinde kısa bir biyografi turu atacağız.

Şafak Pekdemir 19.06.1988 tarihinde dünyaya geldi. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Şafak Pekdemir 2011 tarihli Şüphe adlı dizide  Aslı Demircan karakterini oynamıştır.

2012 tarihinde Leyla ile Mecnun adlı dizide Nisan karakterini canlandırmıştır. 26 yaşında olan güzel oyuncu 2014 tarihinde İncir Reçeli 2 filminde Halil Sezai ile birlikte başrol oynamıştır. Şafak Pekdemir boyu: 1.75 m.

Şafak Pekdemir Kariyeri 

Filmleri ve Dizileri :

2014 – İncir Reçeli 2 (Sinema Filmi)

2012 – Leyla ile Mecnun (Nisan) (TV Dizisi)

2011 – Şüphe (Aslı Demircan) (TV Dizisi)

2010 – Türk Malı (Zehra)(TV Dizisi)

2009 – Sadist (Kısa Film)

Tiyatro :

2009 – Tersine Dünya- Bakırköy Belediye Tiyatroları

2010 – Savaş Ve Barış

Şimdi de dilerseniz sizin için derlediğimiz galeri ile devam edelim.

Şafak Pekdemir ile ilgili görselleri dilerseniz sizde bize ulaştırabilirsiniz. İletişim bölümünde yer alan mail adresimizden resimleri yollayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain