En Güzel Oscar De La Renta Tasarımları

Dünya moda tarihinin en başarılı tasarımcılarından biri olan Oscar De La Renta geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti. Moda dünyasının bu büyük kaybı sonrası bizde onun hatırasına bir konu hazırlamak istedik. Acizane en güzel tasarımlarından bir galeri derlemeye çalıştık. Daha önce bir çok ünlü isim onun tasarımları sayesinde şık görünmeyi başardı.

Oscar de la Renta

Doğum: 22 Temmuz 1932, Santo Domingo, Dominik Cumhuriyeti
Ölüm: 20 Ekim 2014, Kent, Connecticut, ABD
Filmler: Eylül Sayısı
Eşi: Annette de la Renta (e. 1989–2014), Françoise de Langlade (e. 1967–1983)
Çocukları: Moises de la Renta
Ebeveynleri: Óscar Avelino de la Renta, María Antonia Fiallo

muhteşem tasarımlarından Bazıları :

Bu tasarımlar haricinde kim bilir unuttuğumuz daha ne şık abiyeler vardır. Her zaman tasarımlarını beğeni ile paylaştığımız Oscar De La Renta ‘nın ölümü moda dünyasında da geniş yer buldu. konu ile ilgili olarak siz değerli takipçilerimiz de konu altında görüşlerini bizimle paylaşabilir.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain