Emine Erdoğan Giyim Tarzı ve Stili

Türkiye’nin en güçlü kadınlarından bir tanesi olan , aynı zamanda şık giyimi ilede kendinden söz ettirmeye devam ediyor. konusunda sizlere örnek olacağını düşünerek kendisinin giyim tarzından bir kaç örnek sunmak istiyorum.

Emine Erdoğan

 

 

Emine Erdoğan genellikle giyimlerindebu renk kıyafetleri tercih ediyor. Ancak kombin konusunda dikkatli oluşu gözlerden kaçmıyor.

 

Emine Erdoğan giyim

 

 

Bu resimde bir yardım gezisinde iyi niyet elçisi olarak gittiğini biliyorum. Bu nedenle sade ve güne uygun giyinmeyi tercih etmiş. Ancak yinede sade tercihi çok şık ve takdire değer bir renk uyumuyla tamamlanmış. Bazı kombin önerilerimde sade giyinerekte ne kadar şık olunabileceğini yazıyorum. Sanırım iyi örneklerden bir tanesi.

 

Emine Erdoğan kıyafet

 

 

Eşi saynı Başbakan ile çekilmiş bir resimde de göreceğimiz gibi harika bir kombin daha.

Emine Erdoğan kıyafetlerini  tasarımlarumdan giiyor diye biliyorum. Ancak başka tercihleride var mıdır bunu bilemeyeceğim. Bu başlıkta hem Emine Erdoğan’ı hem de  ‘yı tebrik ediyorum.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain