Ebru Şallı – Sinan Akçıl Aşk Dedikoduları

ebru şallı sinan akçıl

 

Son dönemlerde magazin basını bu dedikoduyu konuşuyor. Sinan Akçıl ve arasında aşk  olduğu iddia ediliyor. Peki bu dedikodular nasıl başladı?

Yukarıda gördüğünüz resim Qrand 2012 ödül töreninde çekilmişti. Sinan Akçıl ve Ebru Şallı bu törende aynı masada oturmuşlardı. Hatta için Sinan Akçıl’la Baküde tanıştıklarını doğruluyor. Ancak iyi birer arkadaş olduklarını iddia ediyor.

Geçtiğimiz günlerde kendisine gelen kalp şeklindeki çikolataları resmi instagram hesabında paylaşan ünlü isim gönderene teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Hayranlarının Sinan Akçıl’dan mı sorularına ise yanıt vermedi.

Akçıl cephesinde ise suskunluk devam ediyor. Şuan için dedikodudan öteye gitmeyen bu iddiaların gerçek olup olmadığını hep birlikte göreceğiz. Magazin basınında sürekli söylenen bir söz vardır. ”Ateş olmayan yerden duman çıkmaz” bakalım bu seferde bu söz doğru çıkacak mı?

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain