Derimod’dan Topuklu Ayakkabı Modelleri

Derimod, ülkemizde çok sık karşılaştığımız oluşumlardan olan aile bireyleriyle ortak hareket etme sonucu kurulan bir aile şirketidir. Derimod adı da deri ve modanın birleşiminden gelen, akılda kalıcı ve telaffuzu güzel, orjinal bir isim.

Muhtelif Renk Ayakkabı

Topuklu ni tercih eden hanımları oldum olası taktir etmişimdir. Çünkü topuklu giymek cesaret işidir. Hem vücudunuza ve yürüyüşünüze güveneceksiniz hem de yürürken tüm gözlerin size çevrilmesinden ötürü telaş yapmayacaksınız. Topuklu sesini duyan her erkeğin içinde dönüp bakma hissi uyanır. Biz de bundan yola çıkarak sektörde önemli bir yeri olan Derimod ni sizler için sitemize ekliyoruz. Eklememizi istediğiniz başka markaların ayakkabı modelleri var ise lütfen yorum kısmından bizimle iletişime geçiniz.

Silver Ayakkabı

Derimod topuklu ayakkabı fiyatları hususunda size güzel bir önerimiz var. Sezon fiyatlarını pahalı bulabilirsiniz. Hiç sorun değil. Trendyol, ayakkabidunyasi, 1v1y, markafoni, morhipo gibi alış veriş sitelerine sık sık tıklayarak Derimod kampanyası yakalayarak çok uygun fiyatlara sizin de bir Derimod ayakkabınız olabilir.

Hakiki Deri Vizon Ayakkabı

Derimod Siyah Ayakkabı

Derimod Kırmızı Ayakkabı

Bej Ayakkabı

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain