DeFacto 2012–2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Paris Hilton DeFacto 2012–2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu milli futbolcumuz ile bir araya gelecek  2012–2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu için çekecek. Bugün İstanbul’a gelen Paris Hilton özel bir araçla Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali’ne götürüldü.

Yönetmenliğini Sinan Çetin’in yapacağı reklam filmi DeFacto’ya 6 milyon liraya mal oldu. Reklam filmi çekimlerinin 3-4 gün içerisinde tamamlanması bekleniyor. Paris Hilton, reklamda giyeceği 62 parça elbiseyi beğenmeyince koleksiyon yeniden tasarlanıp Hilton’dan onay alındı.

Benzer Yazılar:

Ceylan Çapa Sokak Modası Neyi Nereden Giyiniyor Kaça Almış?
En Güzel Mango Elbise Modelleri
Yılbaşı kombin önerileri
Camel Active Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 
Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    
Mail :  info@bayanlaraozel.com
Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi
BayanlaraOzel.Com

© 2012 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Sitemap Category Sitemap
Domain