Çay Ağacı Yağı İle Saç Uzatma Kürü Tarifi

Hızlı Saç Uzatma

Hızlı yöntemleri konusunda artık bir çok kişinin seçtiği yöntemler genelde bitkisel oluyor. Ancak bitkisel ürünlerin kullanımı size zarar vermeyeceği anlamına gelmez. Bunun için önemli uzmanların görüşlerini ciddiye almak lazım. Sizlerle paylaştığımız bu tür kür veya maskeler genelde önemli uzmanların görüşlerine dayanmaktadır. Son dönemlerde sıkça duyduğumuz çay ağacı yağı hakkında bizlerde araştırma yaptık. İşte konusunda etkili olan formülün anlatımı:

Gerekli Malzemeler

Saçınızın uzunluğu ölçüde size yetecek kadar zeytinyağı
3-5 damla çay ağacı yağı

Nasıl Yapılır?

İlk olarak zeytinyağını tavada ısıtın. Daha sonra çok aşırı sıcak olmayacak. İçine yalnızca 3-5 damla çay ağacı yağını ekleyip (3-5 damlayı aşmayın) güzelce karıştırın. Saçınıza ve saç derinize masaj yaparak yedirin. En az yarım saat bekletin. Saçınızı yıkayın. Haftada 3-4 kez işlemi tekrarlayın.

Hızlı saç uzatma tekniği konumuza da göz atarak yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain