Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

2014 çanta modelleri

Çanta biz bayanlar için modası geçmeyen bir aksesuardır. Her sezon her yerde kullanılan çantalar seçilirken dikkatli olunmalı ve de göz zevkinizi yansıtmalıdır. Çanta seçerken sezonun modasına dikkat edilmeli bunun yanı sıra günlük yaşamdaki kullanımı da göz önünde bulundurulmalıdır. Her çanta her kıyafete yakışmayabilir bu nedenle tarzınızı yansıtan çantaları kullanmalı ve de almadan önce mutlaka denemelisiniz.

Öncelikle çantayı ne amaçla aldığınıza dikkat etmelisiniz. Spor tarzda bir çanta istiyorsanız sade çantalara yönelmeli ve az aksesuar bulundurmalarına özen göstermelisiniz. Eğer iş amaçlı bir çanta istiyorsanız evraklarınızı ve bilgisayarınızı koyabileceğiniz bölmeli çantaları tercih etmelisiniz. Gece dışarı çıkarken kullanılan portföy çantalar modası geçmeyen çantalar arasında yer almaktadır. Ancak çantada değişmeyen model bulmak pek mümkün değildir. Siyah ve beyaz ise değişmeyen renklerdendir.

Vücut yapısı çanta seçiminde çok önemlidir. Minyon bir vücut yapınız varsa daha hafif ve zarif çantalar kullanmalısınız. Büyük çantalar kullanmak sizi olduğunuzdan da minyon gösterir. Eğer iri bir vücut yapısına sahipseniz daha dolgun ve uzun saplı çantalar tercihiniz olmalıdır. Küçük çantalar kullanırsanız daha geniş ve iri bir görünüme neden olursunuz.

Spor bir ayakkabı giydiyseniz spor çanta takmalısınız. Eğer ayakkabınız rugan ise yine ona uygun çanta rugan olmalıdır. Alacağınız çanta sürekli kullanacağınız bir çanta ise dolabınızda hangi renklerin ağırlıklı olduğunu göz önünde bulundurmalı ve ona göre bir çanta almalısınız. Günlük bir çanta alacaksanız kombinlenmesi kolay olan siyah, beyaz, bej gibi renkleri tercih edebilirsiniz.

Klasik bir görünüm elde etmek istiyorsanız desenli ve renkli çantalar  istediğiniz görünümü sağlayacaktır.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain