Büyük Beden Abiye Modelleri ve Modası

Büyük Beden Abiye Modelleri

Türk kadın siteleri içerisinde en az gördüğümüz bedenlerden biri büyük bedenlerdir. Genelde incelemeler 90 60 90 ölçüleri üzerinden yapılıyor. Ancak bu gerçekleri yansıtan araştırmalar değildir. Sitemizde her alanda olduğu gibi bu alanda da önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Bugün moda kategorimizde büyük beden abiye modelleri hakkında geniş çaplı araştırma sunumu hazırladık.

Büyük beden ararken çeşitli ilginç yorumlarla da karşılaşıyoruz. Siyah giyme konusunda bir fikir ortaya çıkmış ve herkes bundan bahsetmiş. Hanımlar bedenlerinizle barışık olursanız her şekilde güzel görünebilirsiniz.  Siyahın kiloların saklanmasında önemli bir rolü olduğunu inkar etmiyoruz. Hatta çok şık siyah abiyeleri de sizlerle paylaşacağız. Ancak bu renkte takılıp kalmayın.

Büyük beden su yeşili abiye modelleri

İşte yukarıda bahsettiklerimize güzel bir örnek sunmuş olacağız. Açık renk bir abiye ve dönemin trendlerini yansıtan çok şık tarzlar ile hem kilonuz gizlenecek hem de şık görüneceksiniz. Bir abiye seçerken öncelikle kendinize güveninizin olması gerekir. Siz elbiseyi taşıyamadıktan sonra ne kadar güzel olursa olsun sizi kötü gösterecektir. Öncelikle duruşunuz ve inancınız yüksek olmalı.

2015 Büyük beden abiye modelleri

Feminen renkler seçerek çok daha çekici görünebilirsiniz. Birde abiyenizi diktireceksiniz bazı hileler kullanabilirsiniz. Böylece kilolarınızı daha fazla gizleyebilirsiniz. Bu abiye de kilolu bölgelerde farklı dikimler gerçekleştirilerek olağandan daha zayıf gösterilmesi başarıyla uygulanmış.

Büyük Beden Siyah Abiye Modelleri

Ve siyaha geldik. Bir çoğunuz kolaya kaçarak bu rengi tercih edebilirsiniz. Evet siyah bu konuda başarı getirecektir. Ancak dönemin trendleri olan taşlı modelleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Büyük Beden Abiye Trendi

Taşlı tasarımların etkisinin yanı sıra aksesuar seçimleri de büyük önem taşıyor. Maalesef yapılan araştırmalara göre Türk kadını en çok aksesuarları ihmal ediyor. Buda sizin güzelliğiniz de son etkili vuruşu etkisiz hale getiriyor.

Saks mavisi büyük beden abiye modelleri

İşte bu senenin trendi olan saks mavisi bir abiye. Omuz detayları , taşları ve doğru aksesuar seçimi ile başarılı bir kombin olduğunu söyleyebiliriz. Buna benzer bir çok örnek vermek mümkün. Konumuzda geçtiğimiz konularda olduğu gibi bir çok model göstermeyeceğiz. Daha az ancak öz olacak.

2014 büyük beden abiye modelleri

Tasarımcılar son senelerde siyahın nihayet dışına çıkan bir çok tasarım ile büyük beden abiye modasını yakalayacak tasarımlara imza atıyorlar. Sitemizi çerisinde alışveriş yapmak isteyenlere indirimli ürünler bölümümüzü tavsiye edebiliriz. Bu bölümde her alanda indirimli ürünler bulabilirsiniz. Büyük beden konusunda tavsiye ettiğimiz bazı markalar hakkında objektif değerlendirmeleri bulabilirsiniz.

Büyük beden abiye modası

Büyük beden abiye seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bir detayı daha sizlerle paylaşalım. Şayet seçtiğiniz renk tek olursa bunun size görünümde avantajı olur. Canlı renk seçseniz de siyah veya koyu tonlar seçsenizde mümkün olduğunca tek renk kullanmaya çalışın. Ancak detaylarda aksesuarlarda renkle uyum sağlayan parçalar seçebilirsiniz. Örneğin yukarıdaki resim siyah beyaz uyumuna ve bahsettiğimiz özelliklere çok uygun  uygun.

Şayet daha fazla örnek bulmak istiyorsanız Yeni Sezon Büyük Beden Abiye Modelleri konumuzu ziyaret edebilirsiniz. Orada çok daha fazla model bulabilirsiniz.  Yeni bir konuda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain