Butik Simge 2015 Ürünleri

Butik Simge

 

Tesettür giyim alanında önemli markaların indirimlerini takip etmeye devam ediyoruz. tek tek ürünleri incelemektense markaların toplu indirimlerini değerlendirmek çok daha karlı olacaktır. Butik Simge ürünlerinde çok cazip indirimler var. Ayrıca markanın ürünleri bu sezon bir çok önemli tesettür giyim markasını geride bırakmış gibi görünüyor.

Özellikle kış sezonuna dair çok özel parçaları koleksiyon içerisinden seçmeye çalıştık. Bazı modellere hayran kalacağınızı düşünerek galerimize geçmek istiyoruz. Ardından ürünleri detaylı analiz ettiğimiz ve fiyatlarında yer aldığı bölüme geçeceğiz.

Butik Simge 2015

Butik Simge ürünleri trendleri yansıttığı gibi zerafeti de bizlere sunuyor. Peki ya fiyatları ne alemde?90 TL ile 265 TL arasında ürünlere sahip olma şansınız var.  E-tesettur.com.tr sitesinde başlatılan kampanyayı değerlendirmenizi tavsiye ederiz. En kaliteli kumaşlardan ve özel tasarımlardan oluşan bu koleksiyon büyük bir beğeni topluyor. Normal fiyatları 440 TL olan ürünleri bu fiyata düşmüşken almanızı tavsiye ederiz. Sitemiz üzerinden satış olmadığı için yukarıda belirtilen tesettür giyim sitesinden temin edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain