Burak Öksüzoğlu ile “Konu Sen Olunca Röportajı

Burak Öksüzoğlu resimleri

Ünlülerin Bestecisi ile yep yeni çalışması „Konu Sen Olunca“ hakkında ve kendisinin bilinmeyen yönlerine dair çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. İşte o keyifli röportajımız :

*Merhaba Burak. Öncelikle hayırlı olsun çok kısa bir zamanda „Konu Sen Olunca“ oldukça büyük ilgi gördü.Seni tanımayanlar için kısaca kendinden bahsede bilir misin bize?

. Merhaba.. Ben 15 senedir müziğin mutfağında biri olarak sektöre katkıda bulunuyorum.. Bu zamana kadar bir çok projede gerek şarkılarımla gerek arajman ve yönetmenlik imzam bulunuyor. Calısmalarımdan bazıları ( Demet Akalın banane ve taçsız kral ) Seda Sayan ( nedense , aklın varsa , sağır sultan , unut , hediye ) -( Hakan Peker / terazi) -( Davut Güloğlu – artı eksi , dur biraz , kocan olacaktım ) vs gibi şarkılar. Detaylı bilgilere ( www.burakoksuzoglu.com ) dan ulaşabilirler..

*“Konu Sen Olunca” albümünden biraz bahseder misin? Kimlerle çalıştın bu albümde, bestelerin hepsi sana mı ait?

. Konu Sen Olunca isimli albümümüz daha çok yeni olduğu halde kısa sürede cok güzel tepkiler alıyoruz.. Git gide kitlelerimiz büyüyor.. Bu sene cok sevicelek ve hit olacak bir şarkı.. Albümde 4 şarkı 3 versiyon bulunuyor.. Hepsinin sözü müziği bana ait.. Normal albüm versiyonların arajmanlarıda benim imzamı taşıyor.. Albümde Türkiye’nin en önemli müzik adamlarından Suat Aydoğan imzalı bir clup mix versiyonumuz var.. Ayrıca yine konu sen olunca isimli şarkımıza Eren Duran oğlu bir versiyon düzenlemistir.

*Bu zamana kadar hangi ünlü sanatçılarda bestelerin var? Bu bestelerini, kendi albümünde kendin yorumlama gibi bir düşüncen var mı?

.Başta da söylediğim gibi bir çok ünlüde şarkım mevcut.. Demet Akalın,Seda Sayan, Davut Guloglu, Hakan Peker, Ebru Polat, Suat Aydoğan , şakşuka Tarık Mengüç vs gibi bir çok unlüde imzamız bulunuyor.. Kendi şarkılarımı ileride farklı düzenlemelerle yorumlama düşüncem var tabiki..

*İlk klip albümle aynı adı taşıyan “Konu Sen Olunca” şarkısına çekildi.. Klipte kimlerle çalıştın? İleride tv veya sinema gibi farklı planların var mı?

. Konu Sen Olunca isimli şarkımızın video klibi ( Muhammed Çiftçi ) tarafından çekilmiştir.. Klipte oyuncu arkadaşım Hazal Çağlar bana eşlik etmiştir… Oyunculuk olarak şu an herhangi bir düşüncem yok…

*Müzikle uğraşmasaydın hangi mesleği tercih ederdin? Başka dallarda da adını duyabilecek miyiz?

. Ben kendime çok güvenirim müzik olmasaydı hayatım da ki bu mümkün değil yine yaptığım işlerde konuşulur birisi olurdum.. Aslan burcuyum liderliği seviyorum ve konusulmayı da 🙂

*Sporla ve modayla aran nasıl? Düzenli spor yapıp modayı yakından takip eder misin? Kıyafetlerini kendin mi seçiyorsun yoksa bir danışmanın var mı?

. Sporla aram süper düzenli bir şekilde spor yapıyorum. Modaya gelince takip etmem yakışanı giyer çıkarım ruh halimle alakalı.. Kıyafetlerimi genelde kendim seçerim..

*Sosyal ağlarla aran nasıl? Takipçilerinle birebir ilgilenme gibi fırsatın oluyor mu? Bizlerle bu sosyal ağ hesaplarının adreslerini paylaşır mısın?

. Sosyal ağlarla aram fena değil. Elimden geldiği kadar ilgilenmeye ve dinleyicimizlebire bir sohbet etmeye gayret ediyorum. Bu cok önemli çünkü.. Adreslerim; öncelikle web sitem:
1- www.burakoksuzoglu.com
2- facebook/burakoksuzoglu
3-instagram/burakoksuzoglu
4-twitter/burakoksuzoglu adreslerimizden bize ulaşabilirler.

*Bu sıra oldukça gündemde olan düetler hakkında ne düşünüyorsun, var mı böyle bir düet düşüncen?

. Düet projeleri gayet başarılı ve etkili oluyor.. Dinleyicinin oldukça dikkatini çekiyor… İleride benim de düet projem var tabiki..

*Severek dinlediğin ve çok başarılı bulduğun sanatçılar kimler, en son aldığın albüm hangisi? Korsan hakkındaki düşüncelerini alabilir miyiz?

. Ben herkesi dinlerim ayırt etmem.. Evrensel bakarım müziğe işim bu.. Lezzetler farklıdır. Sessizliğin içindeki çığlıklarla beslenirim.. Genelde bir çok albümü alıyorum sektöre katkıda bulunması ve ayakta kalması için önemli.. Korsana ve yasal olmayan dinlemeye karşıyım.. Bu sektörün ayakta kalması için dinleyicimizden de ricam lütfen yasal olarak dinleyelim şarkıları ve yasal indielim. Herzaman kaliteli müzik ve sektörün ayakta durması için bu çok önemli..

*Son olarak sitemiz hakkındaki düşüncelerinle, takipçilerine söylemek istediğin şeyler var mı? Bize vakit ayırıp bu keyifli sohbetin için çok teşekkür ederim, yeni albümlerinde yeni bir röportajla buluşmak dileğiyle…
Sevgiyle Kal..!
Canan Avcılar

. Siteniz gayet başarılı ve akıcı güncel konulara sahip.. Özellikle bayanların ilgisini çekecek konulardan oluşuyor.. Son olarak yine dinleyicimize korsana hayır demelerini rica ediyorum. Bu şarkılar sizlere ulaşana kadar cok büyük emeklerlen geçiyor.. Benim için sizinle bu söyleşiye katılmak çok keyifliydi.. Tekrar görüşmek üzere hosça dostçakalın :))

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain