Bücürük mağazasında mont ve kabanlarda net %50 indirim

Bücürük indirim

 

Sizlere bir indirim haberini daha ulaştırmak istiyorum. markası olan bizlere kaban ve mont modelleri için güzel indirim haberleri veriyor. %50 indirim ile hala alışveriş yapma şansına sahipsiniz. Bilmeyenler için size markasını biraz tanıtmak istiyorum.

Kenan ve Rafet Ünal kardeşler tarafından 1995 yılında 25 m2’lik bir mağaza ile İstanbul Yeşildirek’te kurulan Bücürük, Şubat 2011’de İrlanda merkezli özel sermaye fonu Kerten ile ortaklık kurarak önce Türkiye, ardından da diğer Dünya ülkelerinde lider çocuk giyim markası olmak üzere çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Bücürük Yurt içi ve yurtdışında hizmet veren çok değerli bir markadır. Şimdiden sizlere hayırlı alışverişler diliyorum. için bucuruk.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain