Bucket Bag Çanta Modelleri

Yeni Sezon Bucket Bag Çanta Modelleri

Çocuklu annelerin vazgeçilmezi olan bucket çanta modelleri günümüzde çok daha fazla tercih edilmeye başlandı. İsterseniz ilk olarak bucket bag nedir? sorusundan başlayalım. Bucket bag , kısaca ağzı büzülen çanta anlamına geliyor. Kullanımı kolay ve büyüktür. Gösterişten çok kullanım kolaylığı için tercih ediliyor. Son dönemlerde ise bunu fark eden markaların bucket bag ürünlerinin çeşitlerini çoğaltırken bir yanda da gösteriş kattıklarını görüyoruz. Buda doğal olarak bir çok kadının bu çantaları tercih etmesine sebep oluyor. Hem kullanış hem de görünüş bir çantadan isteyeceğiniz en önemli özelliklerdir.

Galeride bununla ilgili bir çok örnek hazırladık. Sizlerde galeride bu modelleri inceleyebilirsiniz. Böylece alışveriş yaparken bucket bag çantaların modası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Genelde 100 TL ‘ den başlayan fiyatlarla bu çantalara sahip olabilirsiniz. Biraz daha kaliteli olsun derseniz 300 TL ‘ yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Özellikle çocuklu anneler için bu çanta modellerini mutlaka tavsiye ediyoruz. İpekyol , Vakko , Mango , Zara , Stradivarius ve Seda Ozan gibi markalar bu sezon dikkatimizi çekmeyi başaranlardan sadece bir kaçı.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain