Bu kışın rengi Şarap Kızılı

Bu sene kışın modalarından biride kıyafetlerdeki renkler olacaktır. Şimdiden sokak modasına da girmeyi başaran bu güzel ve olgun rengi sizlerede tavsiye ediyorum. Bayanlaraozel demedi demeyin. Bakın sokaklardan bazı kareler

 

, , , gibi sayısız tasarımcı 2012-2013 Sonbahar / Kış koleksiyonlarında şarap kızılına yer verdiler. Daha bir çok koleksiyonda bu renge rastlamak mümkün. Evet hanımlar şimdi söz sizde. Sizin bu sene beklenen bu öneri karşısında yorumlarınız ne olacak merakla bekliyorum.

 

 

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain