Bohem Saç Modelleri

Bohem Saç Trendi

Bohem tarzı son dönemlerde vinrage modasının etkisiyle çok daha fazla görünür oldu. Sizin için bizde bohem tarza uygun saç modellerini derlemeye çalıştık. Elbette bu tarza uzak olanlar için ilk olarak bohem tarzından biraz bahsedeceğiz.

Bohem Tarzı Ne Anlama Gelir?

Bohem , yarınını düşünmeden yaşayan, günü gününe tasasız, derbeder bir yaşayışa verilen addır. Bir çok ünlü son dönemlerde bu tarzı benimsiyor. Örneklerini daha çok galerimizde göreceksiniz. Aslında modaya girişi ise biraz daha farklı yorumlanabilir. Yani siz yine bohem modasına uygun giyinmek için birazda olsa özene bilirsiniz. Sadece bu tarz sizi çok daha çekici gösterecektir. Dağınık görünümlü saçlar ve giyimde orantıların pek önemli olmadığı parçalar ile bu tarzı yakalamanız mümkün. İsterseniz örnekler üzerinden gidelim.

Bohem Saç Modelleri

Bir çok stil danışmanı olan ünlüler dahi bohem saç trendine uymayı tercih ediyor. Kadınlarda doğru kıyafet seçildiğinde müthiş bir görünüm elde edilebiliyor. Tercihinizi yaparken burada gördüğünüz modelleri  , makyajları ve hatta giyim tarzlarını da incelemeyi ihmal etmeyin. Bu konuda ülkemizde ünlülerin pek tercihi olduğunu söyleyemeyiz. Bu sebeple örnekleri verirken yurt dışından vermeye özen gösterdik.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain