Böbrek taşını ne düşürür ?

Böbrek taşını ne düşürür ? Bu başlık altında siz ziyaretçilerimize böbrek taşını düşürmeye yardımcı olan etkenleri paylaşacağım. Böbrek taşını ne düşürür sorusuna yanıt vermek için araştırıp yazmış olduğum makaleyi sizlerle paylaşacağım.

Böbrek taşının oluşmasını engellemede en önemli etken su. Bol bol su içerek böbrek taşının oluşmasını engelleyebilirsiniz ve var olan böbrek taşını düşürmeye yardımcı olabilirsiniz. Eğer su içemiyorsanız meyve suyu, maden suyu ve benzeri şeyler de böbrek taşınızı düşürmeye yardımcı olacaktır. Günde en az 2,5 litre su tüketilmelidir. Böbrek taşı olan kişiler tuz tüketimini azaltmalı ve etsel ürünler tüketimine son vermelidir.

Kış aylarında bol portakal suyu içerseniz böbrek taşlarının ve böbrek kumlarının oluşmasına engel olabilirsiniz. Bunların yanında kükürtlü hamamlara gitmek, bacakları bacakların sarkıtılarak oturulmasının, da böbrek taşlarını düşürmede önemli rol aldığı bilinmektedir.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain