BGN 2014 Modelleri ve Fiyatları

BGN

Sizlere her gün yeni fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Bugün markasının indirime girmiş ürünleri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. konu sonunda bir çoğunuzun mutlu ayrılacağını düşünüyoruz. Detayları almak üzere konumuza göz atabilirsiniz. Sonrasında ise galeride modelleri büyük boy olarak inceleyebilirsiniz.

BGN markasının bir çok alanda ürünü indirime girdi. Kaban , pardesü , elbise , yelek , ceket , gömlek , çanta , pantolon ve tunik modellerini bu konumuzda görebilirsiniz. Fiyatları merak edenler için fiyat analizlerimizle başlayalım. 49 TL ile 289 TL arasında değişen fiyatlarla bu ürünlerin satışları yapılıyor. Normal fiyatları ise 1.400 TL ‘ ye kadar çıkabiliyor. Bu büyük indirimlerden yararlanabilmek için çok az vaktiniz var. Bazı modellerin tükendiğini dahi görüntüleyebiliyoruz. İndirimlerden yararlanabilmek için BGN mağazaları veya 1v1y.com sitesinde yer alan indirim butiklerini ziyaret edebilirsiniz. Daha farklı fiyat seçenekleri olursa yeni bir başlıkla bunu duyuracağız. Ancak şimdilik en uygun fiyatlarla karşınızdayız.

Daha önce BGN markası ile tanışmadıysanız bu tanışmak için en ideal fırsat. Avantajlı fiyatlar ile birlikte bu kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. En pahalı kaban modellerini sizin için inceledik. % 60 Wool% 25 Angora% 10 Cashmere % 5 Polyamıde kullanılarak üretildiğini görüyoruz. En gerçekçi materyal bilgilerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.  Ürün kalitesini ve tasarımları görünce büyük bir fırsat olduğuna sizde kanaat getireceksiniz.  Son bölümde BGN ile ilgili alışveriş tecrübelerinizi konu altında bizimle paylaşabilirsiniz. Yeni indirim konularında görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain