Bebek Bere Modelleri

En Şık Bebek Bere Modelleri

Örgü konusunda paylaşımlarımız artınca bebekler için neden örnekler paylaşmadığımız yönde eleştiriler alıyoruz. Yakında bebeklerle ilgili müthiş örgü örnekleri yayınlayacağımızın müjdesini şimdiden verelim. Bu konumuzda ise kısa bir giriş yapmış olmak adına derlediğimiz çok şirin bir galeriyi sizlerle paylaşacağız. Bebeklerin haline mi bakarsınız yoksa berelerin şekline mi bilinmez ama bilinen bir gerçek varsa bu galeri çok keyifli olacak.

Aslında el işi konusunda hamarat hanımlar burada görecekleri resimlerden örnekler çıkarabilir. Kendi öreceğiniz modellere katkı sağlayabilecek bir çok resim var. Ayrıca sizler beğendiğiniz modeller hakkında yorumlarını bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Birbirinden şeker bebeklerimiz için örülen çok şık modeller ile konumuzu noktalandırıyoruz. Yeni konularımızda bu berelerin yapılışları hakkında bilgilerde alacaksınız. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain