Bayanlara Göre En Uygun Otomobil Modelleri

2014 bmw z4 otomobil modeli

Bayanların otomobil seçiminde kalıplaşmış bir laf vardır, küçük otomobillerdir diye.Aksine bu böyle değildir aslında.Biraz abartı sadece.Erkekler herzaman kendilerini bayanlardan üstün göre çabalarında olduğu için sadece küçük otomobillerin kendilerine uygun olabileceğini düşünürler.Oysa olay bu değildir.

Hepimizin ortak problemlerinden biriside otomobillerimize hakim olamamak. Daha küçük bir otomobile daha kolay hakim olabiliriz ama güvenlik açısından ufak otomobillerin sağlamlığı tartışılır. Genel olarak bayanlar için en uygun otomobillerin olduğunu söyleyebilirim. Şimdi biz kadınlar için en uygun otomobiller e bir göz atalım:


Toplam 1 Yorum Yapılmış.

  1. DEFNE YILMAZ dedi ki:

    BENİM ANNEMİN ARABASI NİSSAN JUKE KIRMIZI ÇOK MEMNUN 🙂 , BABAMIN İSE NİSSAN QASQAİ SİYAH ODA ÇOK MEMNUN ARABASINDAN 🙂 , BENİM ARABAM İSE MİNİ COOPER KIRMIZI VE BEYAZ GALİBA BİLİYOSUNUZDUR PİS YEDİLİDE ELÇİNİN ARABASININ AYNISI KIRMIZI VE ÜZERİNDE BEYAZ ÇİZGİLER VAR 🙂 DAHA BEN 11 YAŞINDA OLDUĞUM İÇİN ARABAM SAKLANIYOR 🙂 BİR HIZLICA BÜYÜYEBİLSEM NE GÜZEL OLUR 🙂

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain