Bayan Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Bugün sizlere bayan gömleklerini tanıtmak istiyorum. İndirimli ürünler bölümünde dün bir şey paylaşamadım. Sadee uygun ürünler bulup paylaşımda bulundum. Bugün indirime girmiş ürünler tanıtmaya gayret göstereceğim. sitesini seviyorum. Gerçekten iyi ve iyi fiyat seçenekleri sunuyorlar. Sitesinden seçmiş olduğum içerisinden indirimde olan güzel modelleri sizlerle paylaşacağım.

Asimetrik

 

Asimetrik beyaz gömlek

 

 

45 TL

 

Beyaz Gömlek

Beyaz Gömlek

 

 

55 TL

 

 

Mavi Gömlek

 

 

55 TL

 

Bej Gömlek

 

30 TL

 

Daha fazla seçenek görebilmek için ziyaret edeceğiniz link http://www.enmoda.com/kadin/gomlek/?BRAND=110&utm_medium=banner&utm_source=reklamstore&utm_campaign=sezonindirimi_kadingomlek&utm_content=300×250    olacaktır. Fiyatlar gerçekten çok uygun ve kaliteli ürünlerdir. Sizlere bugünün ilk tavsiyesi olarak sunmuşolalım.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain