Başarılı Modacı Şeyma Bozbola Sanayileşyiror

Şeyma Bozbola Resim

TÜRK MODACI SANAYİLEŞİYOR.

     Nişantaşındaki atölyesinde ilk olarak kişiye özel çalışarak ismini duyuran Türk moda tasarımcısı Şeyma Bozbola Dubai , katar bölgesindeki müşterilerine özel hizmet vererek ihracata yaklaşan ilk adımını atmıştı.ismini dünya çapında duyurmaya büyük Arap emirliklerinde duyurmaya başlayan tasarımcı talepler doğrultusunda kısa sürede yeni imalathanesinde seri üretime başladı.sadece ihracat yaptığı markanın ürünleri Türk pazarında yalnızda bir iki noktada yer alacak.

Başarılı modacı bizleri kırmayacak son dönemlere dair bizlerle önemli bilgileri paylaştı. Moda tutkunlarının ilgisini çekecek bu yazıyı büyük bir keyifle paylaşıyoruz.

ORTA DOĞU TRENDLERİNE KINA GECELERİ İLE VEDA!
”Son birkaç yıldır Türkiye vitrinlerine sis gibi çökmüş orta doğu modası mağaza tezgahlarını nihayet terkediyor.Parlak,neon,leopar,ışıltı ve abartının birarada olduğu looklar artık sahnelerden çekildi.En eğlenceli geleneklerimizden olan ve geçmişimizi yansıtan Kına Geceleri Kaftanlarımızla yaşatmakla yetineceğimiz veda günleri geldi.Günlük giyime lüzumsuz ihtişam getiren bu trendlerden en muzdarip olan kesim muhakkak ki muhafazakar kesimdi. Her an kafkas dansı yapacakmışçasına hazırlanan stillerden giyinmenin sevincini il onlar yaşadı bana göre.Bir noktadan sonra kalyadan bir rüzgar esmiş olacak ki içimizdeki bu geleneksel,süslü,ihtişamlı makyajlarla aksesuarlarla süslenmiş tarzı güzel geleneksel gecelerimizde eğlenerek oyayarak uğurluyoruz.Buradaki modanın kalbini AVM vitrinleri yerine sokaktan takibe almanın doğru olduğunu düşünürsek,artık leopar elbise,fuşya likit ruj,parıltılı papuçlar,iri aksesuarlar ve benzeri kombinlerin yok denecek kadar azaldığını görebiliriz.Rüzgarın yönünü tekrar değiştirmemesi ümidi ile tüm hanım efendilerimize kına gecelerinde halaylarla uğurladıkları orta doğu trendlerini günlük yaşamdan uzak yalnızca geleneksel gecelerime özel kalması dileğiyle zarafetli nice günlere!”

    Sizler için önümüzdeki dönemlerde başarılı Türk modacıların haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain