Baklava Saç Modeli Yapılışı

Baklava Saç Modeli

Son günlerde bir çok kişide bu modelden görmeye başladık. Peki bu saç modeli nasıl yapılır? Pratik bir anlatım ile karşınızdayız. Ayrıca isterseniz videodan da yararlanabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler
Sprey şişesi
küçük boy lastikler
Tarak

Yapılışı:
İlk olarak saçınızı güzelce tarayın. Ardından saç ortasından bir tutam alıp lastik geçirin. O tutamı ikiye bölüp spreyle su sıkın ve tekrar lastik geçirin. Baklava dilimi şekli oluşturup tekrar lastik geçirin. Ve resimlerden yararlanarak baklava saç modelini tamamlayın.

Videolu anlatımı ingilizce olsa da görüntü ile çok rahat bir şekilde bu modeli yapabilirsiniz. Günlük yaşam için vaktiniz olduğu bir günde denemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Videolu Anlatım

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain