Aşk Emek İster Dizi Konusu ve Dizi Oyuncuları

aşk emek ister dizisi

aşk emek ister dizisi

Yine yepyeni dizilerle  ekrana kilitleneceğiz sanırım..Başrollerinde  ve  ‘nın olduğu yeni dizi 15 Nisan Pazartesi akşamı 20.00’de Show TV’de başlayacak olan Aşk emek ister dizisi hayranlarını ekran başına toplayacak…Ayrıca bu romantik komedinin yönetmenliğini de yapmış.

ise şöyle : Demir zengin bir ailenin oğludur ve eğitimini Amerika’da yapar ve ailesinin yanına döndüğünde babasının holdinginde yüksek mevki bir iş beklerken babasının işe en alt mertebeden başlamasını isteyip işçi olarak çalıştırmaya başlar ve herkesten oğlu olduğunuu saklar.Demir kendi fabrikalarında çalışan diğer işçi Deniz’e aşık olur.Demir ile Deniz’in harika bir aşk hikayesi …

 :

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain