Armani Haute Couture 2014 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

Armani 2014

Daha önce bir çok  defilesini sizlerle buluşturmuştuk. Moda haftaları sonrasında en beğendiğimiz defileleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. ’nin kalitesini yansıttığı koleksiyonda en çok ilgi gören tasarımları galeride derlemeye çalıştık. Bunun dışında konu sonunda defilenin videosu ile sizleri baş başa bırakacağız.

Mor rengin ağırlıkta olduğu defilede aynı zamanda bej ve denizci mavisi de bir hayli kullanılmış görünüyor. Tasarımların çeşitliliği ve görünümü izleyenler ve moda yorumcuları tarafından tam not almayı başardı.  Defile ”Göçebe” etiketi ile yayınlandı. Görseller arasında Afrika izlerini bulmak mümkün.  Bunun dışında feminen bir görüntü çizen defilede çok şık modeller bulabilirsiniz.

İlerleyen dönemlerde de Armani defilelerini sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz. Bir yandan da ekip arkadaşlarımız diğer defilelerin hazırlığını yapmakta. En kısa zamanda defile haberleri ile devam edeceğiz. Şimdi dilerseniz defileden en ilginç ve şık tasarımlardan oluşan galerimizle devam edelim.

Şimdide Armani Haute Couture 2014 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu videosu ile devam ediyoruz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain