Akupuntur İle Tedavi Edilen Rahatsızlıklar

Akupunktur

ülkemizde yeni yeni yaygınlaşan doğal bir tedavi yöntemidir. Özellikle belli rahatsızlıklar için mutlaka öneriliyor. Bu yöntemi benimseyen bir çok kişi olsa da bilgi bakımından yeterli olduğumuz söylenemez. Bu konumuzda akupunkturun iyi geldiği rahatsızlıklara ve uygulanış şekillerine göz atacağız.

Akupuntur uykusuzluk, insomnia hastaları için alternatif tedavi yöntemleri arasında yer alır.
Hastanın 15-20 seansta sağlığına kavuşup, uykularının düzene girmesine yardımcı olur.
Günümüzün hareketli yaşamında hepimizin muzdarip olduğu konulardan biri de sürekli bir yorgunluk, bitkinlik hali, tükenmişlik sendromudur.

Yorgunluk enerjimizi bloke eder ve bizi güçsüz bırakır. Akupuntur kaybettiğimiz enerjiyi tekrar kazanmamızı, kendimizi daha dinç hissetmemizi sağlar.

Akupuntur depresyon, anksiyete gibi psikolojik kaynaklı problemlerin tedavisinde de iyi sonuçlar verebilen bir yöntemdir.
Akupuntur beyin sinir sisteminini uyarak düzenli çalışmasını sağlar.
Özellikle uzun süre pc başında çalışanların yaşadığı sağlık sorunlarından biri de boyun ve omuz ağrısıdır.

Haftada bir seans alacağınız akupuntur tedavisi sizi çok rahatlatacaktır.
Alerjik rinit, fabrikaların yoğun olarak bulunduğu yerleşim merkezlerinin, büyük şehir halkının baş belası hastalıklarındandır. Hapşırma, nefes almada zorluk, ciltte kızarma, tahriş, ödem, baş ağrısı şeklinde semptomlar yaşamınıza neden olur.
Akupuntur bağışıklığı artırarak, alerjenlerle savaşır, alerji atakları geçirme oranınızı düşürür, sağlıklı bir ömür geçirmenize yardımcı olur.

Akupunktur ile ilgili sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain