adL Yeni Sezon 2015

adL

Her sezon yakından taki petmeye çalıştığımız önemli markalardan biri de adL ‘dir. Yeni koleksiyonu ile ilgili çalışmalar yaparken birde indirimlerini görünce hemen sizlerle paylaşmak istedik. Yakında tükenmesi beklenen indirimli ürünler hakkında hemen detaylı bilgilere geçelim.

Fiyatlar ve Alışveriş Seçenekleri

Kuşkusuz en çok merak edilen konu fiyatlardır. Bizde başlangıcı fiyatlar ile yapıyoruz.  Bu galeride göreceğiniz ürünler 200 TL ile 20 TL arasında değişmektedir. Peki bu fiyat aralığında yer alan ürünler nelerdir? Bluz , ceket , elbise , etek , gömlek , hırka , jean , kaban , kazak , mont , pantolon , şort , tayt , trenchcoat , tulum ve tunik modellerini kapsayan geniş bir galeri sizi bekliyor.

adL mağazaları haricinde dilerseniz bu ürünlere trendyol.com online alışveriş sitesinden de ulaşabilirsiniz. Ancak online alışveriş seçenekleri geçici bir tercihtir. Özellikle bu butikte yer alan ürünlerin kısa zamanda tükenmesi bekleniyor. Daha önceki seneleri baz alarak bunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Hali hazırda bazı ürünlerin şimdiden tükendiğini görebiliyoruz. Bu sebeple yakın zamanda butiğe göz atmanızı tavsiye edebiliriz.

Editör yorumunu görmeden önce galeride koleksiyondan seçilmiş ürünlerle devam edelim. Ardından Editör yorumu ve ürün kalitesi hakkında bilgilere göz atabilirsiniz.

Editör yorumu

Her zaman olduğu gibi bir çok konuda başarılı ürünler çıkarılmış. Elbiselere bu anlamda ayrı bir yer vermek gerekiyor. adL , her alanda ürün çıkarsa da elbiseleri çok daha farklı ilgi görüyor.  Elbiselerin dışında bluz , gömlek , kaban ve ceket modelleri de çok fazla ilgi göreceğe benziyor. Her alanda çıkarılan ürünlerin kalite standartlarının üstünde olduğunu söyleyebiliriz. Hepsi göz önüne alındığında karlı bir alışveriş olacağı aşikar.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain