Adet Sancısını Azaltan Doğal Yöntemler

Adet Sancılarınızı Azaltma

Adet dönemlerinde sancıları çok olanlar ilaç kullanmadan bu sorunun önüne geçmek isterler. Ancak çoğu zaman ağrılara yenik düşerek ağrı kesici kullanırlar. Bu konumuzda adet sancılarını azaltacak doğal yöntemlerden bahsedeceğiz.

Doğru beslenme sizin ilk ve en etkili yönteminiz olacaktır. Size vereceğimiz listeyi adet olduğunuz sürece kullanarak sancıların azalmasını büyük ölçüde sağlayabilirsiniz. En azından hafifleyeceğine emin olabilirsiniz. Öncelikle gıdaların türlerini iyi bilmek gerekiyor.

B vitamini : Ciğer, böbrek, yumurta sarısı, yapraklı sebzeler.

Kalsiyum : Süt, balık, ayçekirdeği, soya fasulyesi, yerfıstığı, ceviz, somon.

Magnezyum : Mısır, fındık, maydanoz, elma, incir, limon, portakal, un

Bunları Tüketin

Balık, yumurta, lifli besinler, tavuk, deniz mahsulleri, soya fasulyesi, süt, susam. Tüketilecek bu gıdalar ağrıların azalmasını sağlar. Yukarıda yapacağı etkiler hakkında mini bir brifing aldık.

Show TV Ekranlarında yayınlanan çok etkili bir anlatımı da konunun altına iliştirmek istiyoruz. Mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Uzmanların tavsiye etmediği ilaçları kullanmak ciddi sorunlara neden olabilir. Adet dönemlerinde kadın hassaslığı en üst seviyededir. Bu sebeple yapacağınız işlemler kontrol altında olmalıdır. Doğruluğundan emin olmadığınız ve doktoronuzun onay vermediği bir şey yapmayın. Adet dönemlerini sağlıklı geçirmek için doğal akışını değiştirmemek en doğru tercih olacaktır. Bizim verdiğimiz bu yöntemler doğal olduğundan hiç bir zararını görmeyeceksiniz.

Adet olmak için ne yapmayı?

Yukarıdaki konumuzda sizler tarafından ilgi gören başarılı konulardan biridir.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain