Açık Burunlu Ayakkabı Modelleri , Modası

Kaliteli Açık Burunlu Ayakkabı Modelleri

Bilindiği gibi yeni modayı takip edebilmek için bir sezon geriden gelmek gerekiyor. Yani 2015 yılının yazlık ayakkabılarını en doğru şekilde anlayabilmek için 2014 yılının son çeyreğinde gerçekleşen 2015 İlkbahar / Yaz defilelerini incelememiz gerekiyordu. Bir çok moda haftasını analiz ettikten sonra tepeden tırnağa bir çok yeni trend hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 2015 yaz aylarının ayakkabı trendlerinden biri de açık burunlu ayakkabılar olacak.

Ayakkabılarda ilgiyi arttırabilmek ve çok daha dikkat çekici yapabilmek için 2000 ‘li yıllarda açık burunlu ayakkabılardan oluşan koleksiyonlar yayınladılar. Git gide yaygınlaşan bu tarzı feminen dergiler ve ünlüler destekleyince hayatımızın içinde yer almaya başladılar. Elbette açık burunlu ayakkabıların geçmişi çok daha eskiye dayanıyor. Zaten bu kadar çok popüler olmasının sebeplerinden biri vintage rüzgarının etkisidir. İlerleyen günlerde vintage modası ile ilgili de yayınlayacağımız önemli gelişmeler var.

Günlük kombinlerin dışına çıkabileceğiniz tasarımlarla bakış açınızı değiştirmek istiyoruz. Sandalet gibi düşünmek yerine çok şık abiyelerin altına harika ojelerle etkileyici bir görünüm katabilirsiniz. Hadi galeriye bir göz atalım. Ne demek istediğimize dair önemli örnekler burada yer alıyor.

Açık Burunlu Ayakkabı Modelleri

Rengarenk bir galerinin ardından söylenecek çok fazla bir şey kalmıyor. Ayakkabı konusunda daha önce sizlere muhteşem önerilerde bulunan ekibimiz yaz için şimdiden muhteşem tüyolar vermeye başladı. Size düşen bizi takip ederek en sağlam moda trendlerini yakalamak olacaktır.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain