2015 Yaz Kombin Önerileri

2015 Yaz Kombin Tavsiyeleri

2015 yazı için öneriler gün geçtikçe artıyor. Kombin yaparken dikkat etmeniz gerekenlerin yanında sizin neler istediğiniz ve dönemin modasına göre bakış açınız büyük bir önem taşıyor. Çeşitli siteleri ve magazin dergilerini inceledikten sonra 2015 yazı için uygun olabilecek kombinlerden bir derleme yaptık. Sizler aralarında en uygun olanları seçerek veya örnek alıp , buna uygun şekilde yeni ve farklı kombinlere sahip olabilirsiniz.

Geçen sene ile olan en temel farklar renk konusunda gerçekleşti. Geçtiğimiz senenin o abartılı neon renklerinin yerine yine canlı ancak biraz daha sade bir tarz ortaya çıkıyor. Salaş modasının kısmen devam ettiğini söyleyebiliriz. Kadınlar bu kış ve geçen yıl olduğu gibi salaş tarzı benimsemeye devam ediyorlar.  Bu yazda beklenti bu yönde olacak. Denim modası ise aynen devam ediyor. Zaten belli bir kesim için bitmeyecek bir modadır. Özellikle genç göstermesi ve her parça ile rahat kombinlenmesi sayesinde bir çok kadının ilk tercihi oluyor. Sizlere de bu konuda tavsiyemiz resim olarak olacak. Galerimizde bunlar dışında da bir çok örnek bulabilirsiniz.

Galerimizi sonlandırdık. Sizler beğendiğiniz modeller hakkında yorum yapabilir veya sosyal medya aracılığı ile paylaşabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde kombinlerinizi sitemizde paylaşabileceksiniz. Bununla ilgili özel çalışmamız devam ediyor. Konuyla alakalı olarak aklınıza takılan soruları da uzman ekibimizle paylaşabilirsiniz. Yeni konularda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain