2015 Uzun Etek Modelleri

Uzun Etek Modelleri

Yakın zamanda size uzun etek modelleri ve modası hakkında bilgi vermiştik. Bu konumuzda ise önümüzdeki sene bizi bekleyen modeller hakkında bilgi sahibi olacağız. Detaylı incelemeler neticesinde muhteşem öneriler ve modelleri konumuzda bulabilirsiniz. Bir çok önemli modacı kreasyonlarında uzun etek modellerine ağırlık vermiştir. Yapılan yorumlar neticesinde de sokak modasında uzun etek modellerinin yaygınlaştığını söyleyebiliriz. Ancak moda olması ise tam anlamıyla 2015 yılını bulacak gibi görünüyor. Özelikle kış ve sonbahar aylarında yaygın olarak tercih edilecek. Yazın ise çıkarılan özel yazlık tasarımlar sizleri bekliyor. Ünlü tasarımcıların koleksiyonlarından ve sokaklardan güzel örnekler seçmeye çalıştık. Galerimizde bu modelleri detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Uzun etek modası ile ilgili bir çok ünlü isim çalışmalarına devam ediyor. Bunun dışında starların gece davetlerinde dahi özelikle bu trende uydukları görülüyor. Rihanna , Taylor Swift gibi sokak modasını direkt etkileyen isimlerinde bu tarzı benimsemesi bunda önemli bir etken. Bilindiği gibi bir tarzın trend olması için önemli moda ikonlarınında bu tarzı benimsemesi gerekiyor. Tasarımcıların sadece defilelerinde yer vermesi tek başına yeterli olmuyor.

Şimdi bir çoğunuz şunu düşünüyorsunuz. Peki 2015 yılında uzun etek modasında bizi neler bekliyor? İşte bu sorunun yanıtını öğrenme zamanı geldi. Sizin için seçtiğimiz tasarımlar , kombinler ve modellerle devam ediyoruz.

Sizler için bir çok örnek çıkardık. Bu modeller üzerinden de sizler görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun dışında özellikle tarz ile alakalı alışveriş tecrübelerinizi de bizimle paylaşmanız bizi mutlu edecektir. Yeni moda incelemelerimiz içinde merak ettiğiniz tarzlar hakkında bize yazmayı ihmal etmeyin.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain