2015 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2015 Topuklu Ayakkabıları

Yeni sezon ile birlikte bir çok markayı inceleme şansımız oldu. Marjinal çalışmalardan tutun en klasik modellere kadar bir çok modeli inceleme şansımız oldu.  Sokak modasında ön plana çıkan modelleri de baz alarak bir galeri derlemeye çalıştık. Burada dönemin trendleri ile ilgili önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de moda denince belli bir tarzdan bahsetmek doğru değil. Türkiye farklı kriterlere sahip bir bölgeden oluşuyor. Eğer belli bir kesime hitap etmiyorsanız analizleri genele uygun yapmanız gerekiyor. Bu sebeple sitemizde her alanda örnekler verilmektedir. Topuklu ayakkabı modası hakında da bu konumuzu hazırlarken bu düşüncenin ön planda olduğunu belirtmeliyiz. İsterseniz ilk olarak topuklu ayakkabı modellerinden derlenen modellere göz atalım. Ardından konunun devamında paylaşımlarımız ve değerlendirmelerimiz devam edecek.

Geçtiğimiz sezon cam ayakkabılar ve şeffaf tasarımlar hakkında paylaşımlar yapmıştık. Bu sezonda şeffaflık trendinin devam ettiğini söyleyebiliriz. Topuk üzerinde bir çok farklı seçim ilk etapta dikkatimizi çekiyor. Dünya ve ülkemizde ayakkabı trendi çok fazla değişkenlik göstermiyor. Ülkemizde yer alan ayakkabı üreticileri bu anlamda çok başarılı tasarımlar çıkarabiliyor. Dünya üzerinde satış yapan bir çok önemli ayakkabı markası da bunun en büyük ispatı.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain