2015 St Patrick Gelinlik Modelleri

St Patrick Gelinlik

 Dünya modasını takip etmeye St Patrick 2015 Gelinlik Koleksiyonu ile devam ediyoruz. Her sezon tasarımlarını sitemizde paylaşmasak da takip etmeyi ihmal etmiyoruz. Sizlere en doğru trendleri aktarabilmek için bir çok defile izlememiz gerekiyor.

Straplez gelinlikler konusunda bir çok farklı görüş vardı. Yeni koleksiyonlar sonrasında bu konuda yer alan soru işaretlerimiz sona erdi. Straplez gelinlikler hala popülerliğini koruyor. Özellikle ülkemizde çok daha yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Daha modernize edilmiş tasarımlarını bir çok önemli modacının koleksiyonunda görüyoruz. St Patrick 2015 Gelinlik koleksiyonu için hazırladığımız galerimize hep birlikte göz atalım.

Resim galerisinin ardından defilenin videosunu da izlemeyi tercih edebilirsiniz.

Her koleksiyonu ince detaylarına kadar incelemeye devam edeceğiz. Bizi takip ederek modanın trendlerini yakalamaya devam edin.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain