2015 Saç Modası

Saç Stilleri

Bu yıl için bir çok farklı saç modeli hakkında yorumlar yapılıyor. Ancak özgün moda kavramının baskın olduğu bu yıl içerisinde saçlarda da özgünlük bizim size ilk etaptaki önerimiz olacak.  Bununla ilgili bilgileri konu içerisinde sizlere detaylı olarak sunacağız. Ayrıca galerimizde bir çok saç modeli hakkında görsellerden de faydalanabilirsiniz.

Saç modellerinde belli bir stile bağlı kalmayın. Bunun en iyi örneklerinden biri Taylor Swift olabilir. Kendinizi iyi hissedeceğiniz veya günlük yaşamınıza uygun bir çok farklı saç modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle bu sene içerisinde belli başlı modeller yoğun olarak ilgi görüyor. Bohem saç modelleri son yıllarda ve özellikle bu yılın başlarında bir çok ünlünün seçimleri arasında yer aldı. Linke tıklayarak bu modele özel seçimler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Bunun dışında her zaman iş dünyasında tercih edilen basit topuz ve at kuyruğu modelleri aynı zamanda günlük kombinleri daha iyi göstermesi açısından tercih edilebilir. Örgü konusunda yaş sınırı gibi düşüncelerden kurtulmak lazım. Örgü saç modelleri her yaşta başarıyla uygulanabilir. Ayrıca örgü saç modelleri sizi olduğunuzdan daha genç göstermek için etkili bir silah olabilir.

Saç modellerini incelemeye devam edeceğiniz kısımı galerimiz olacak. Galerimizde bir çok farklı modeli örnek olarak sizlerle paylaştık. Herhangi bir resme tıklayarak galerimizde keyifli bir tur atabilirsiniz. Beğendiğiniz resimleri ise sosyal medya tuşları vasıtasıyla rahatlıkla sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Toplam 2 Yorum Yapılmış.

  1. İsim Soyisim / Lakap dedi ki:

    sadece mısır örgüleri cok güzel

  2. dozer dedi ki:

    iğrennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnç

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain