2015 Pardesü Modelleri

2015 Pardesü Modelleri

Her yıl özenle hazırladığımız pardesü modelleri bölümümüzde yeni bir sayfa açıyoruz. Bir çok önemli marka 2015 koleksiyonlarında yer alan pardesü modellerini tanıttı. Hatta bir çoğu yeni sezon pardesülerinde indirimlere bile başladı.konumuzda sadece yeni sezon ürünleri sunmayacağız. Yapılan indirimler ve genel bir fiyat değerlendirmesini de konumuzda bulabilirsiniz.

Eskiden pardesü denince klasik bir model ve çok az sayıda renk seçeneği akla geliyordu. Son bir kaç senede pardesü adına bir çok değişiklik oldu. Markalar her sene çok daha fazla model seçeneği sunuyorlar. Çeşitlilik rekabeti tetiklerken aynı zamanda başarılı koleksiyonlara da sebep oldu. Eskiden sunacak model ararken şimdi hangisini ekleyelim diye düşünüyoruz. Seçimleri yaparken çok zorlandığımızı bilmenizi istiyoruz. Unuttuğumuz veya es geçtiğimiz bir çok marka var. Ancak oluşan galeri ise gözleri kamaştıracak. Tabii bir çoğumuz fiyatları merak ediyoruz.  Kalitelerin değişimine göre fiyatlarda değişiyor. Bir çok üründe şuan için indirim var. 360 TL ile 55 TL arasında değişen fiyat seçenekleri sunuluyor. Genelde biz fiyat olarak yüksek modelleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sebeple seçimlerimizde ağırlıkta bu yönde oldu. Bu ürünleri belirttiğimiz markaların mağazaları veya online satış sitelerinden temin edebileceğiniz gibi e-tesettur.com.tr sitesini de tercih edebilirsiniz. Burada olan bütün ürünler orada da satılıyor.

Galeriyi gezdikten sonra bir kaç renk ön plana çıkıyor. 2013 yılında kaldı denilen pudra ve su yeşili yeni sezonda bir hayli yaygın olarak karşımıza çıkacak. Genel bilgilendirme sonrası sizinde yeni sezon ürünleri hakkında görüşlerinizi merakla bekliyoruz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain