2015 Nişanlık Modelleri

2015 Nişanlık

Yeni sezon ürünlerinin tanıtıldığı defilelerden sonra yeni sezona dair bir çok izlenimiz oldu. Renkler , tarzlar ve ayrıntılar için konumuzu dikkatli okumanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle takip ettiğimiz önemli markaların yeni koleksiyonlarından da seçmeler yaptık. Bunlar için geniş kitlelere hitap eden bir galeri oluşturmaya karar verdik. Lüks modellerin yanı sıra uygun tasarımlarda yine bu galeri içerisinde var. Kısacası aradığınız nişanlığa dair izleri bu konuda bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz sene olduğu gibi taş detayları giyeceğiniz elbisenin farklı olmasını sağlayacaktır. Her zaman söylendiği gibi nişanlık bir çok güzel giyimli kadının yanında belli olacak şekilde tasarlanmalı. Bu sebeple nişanlık seçerken klasik tarzlardan uzak daha marjinal seçimler yapmalısınız. Burada marjinal kavramını dekolte olarak algılamamak gerekiyor. Aksine nişanlık seçimlerinde mümkün olduğunca dekolte tercih etmemelisiniz. Renk konusunda ise nişanlık seçiminde daha özgür bir sezon sizi bekliyor. Yine feminen renklerden oluşan tasarımlara ek olarak su yeşili , pudra gibi renkleri de ekleyebiliyoruz. Birazda sizin mizacınıza uygun renkler tercih etmelisiniz. Çünkü bu tip organizasyonlarda sizi bilen insanlar bulunacaktır. Bu insanlar şüphesiz sizin mizacınızı da biliyor olacak. Eğlenceli biri iseniz daha canlı tonlar seçerek şık görünümü daha net şekilde yakalayabilirsiniz. Ağır başlı biri iseniz daha mat renklerle olgun görüntü sergileyebilirsiniz. Şimdi seçmiş olduğumuz resimlerle devam edelim. Galeride resimleri büyük boy görüntüleyebilmek için herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapmanız yeterli olur.

Belkide eklemeye devam etsek sabaha kadar eklenebilecek daha bir çok şık nişanlık modeli mevcut. Dönemin trendlerini yansıtan modellerden bazıları bunlar. Galeriyi inceledikten sonra nişanlık seçiminizde aklınızda fikirler çok daha net olacaktır.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain