2015 Jean Pantolon kombinleri

Jean Pantolon Kombinleri

 

Dönemin modası ne olursa olsun jean pantolonlar hayatımızın hep içinde yer alıyor. Günlük kombinlerimizde bir çoğumuzun vazgeçilmezlerinden biridir. Jean konusunda da ayrı bir moda her zaman söz konusu olacaktır. Bu sezonun başında özellikle boyfriend ve skinny tarzlarını çok sık gördük. Hatta bir çok moda yorumcusuna göre 2015 yılına da damga vuracak tarzlar bunlar olacak. Tarz ne olursa olsun kombinlerde nelere dikkat etmeli ve nasıl kombinlemeliyiz? Cevabı için galerimizde özenle seçilmiş örnek resimlere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bu sene için kombinlerinizde önerilerimiz yırtık ve taşlı modeller olacaktır.  Bazı sitelerde zımbalı modellerin de üzerinde duruluyor. Ancak bize göre zımbalı modeller 2014 yılında kaldı. Boyfriend tarzı kuşkusuz çok trend durumda. Bunun dışında skinny jeanleri de tercih ederseniz şık görüntünüzü koruyabilirsiniz. Jean spor giyim tarzına uygun olduğu için üzerinizi de buna göre kombinleyebilirsiniz. Aslında belli bir kesimin şık gömlek ve ceketlerle kombinlerini de çok başarılı buluyoruz. Jeanlerin en güzel özelliği rahat kombinlenebilir olmasıdır. Hadi şimdi kombinler içerisinde seçtiklerimizle konumuzu daha fazla pekiştirelim.

Kendine güvenenler isterse bize ulaşarak kendi kombinlerini galeriye dahil edebilir. Zaten yakın zamanda sizin kombinlerinizden oluşan bir bölümü devreye sokacağız. Böylece sizde kendi giyiminiz hakkında bizlerle paylaşımda bulunabileceksiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain