2015 İpek Eşarp Modelleri

2015 İpek Eşarp Modelleri

İpek eşarp modelleri konusunda tercih edebileceğiniz bir çok marka var. Ancak hepsini bir arada takip etmek neredeyse imkansız. Bu konumuzda ipek eşarpların yeni yıl ile birlikte fiyat ve marka bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Aklınızda düşündüğünüz 2-3 markadan birini kesinlikle burada bulabileceksiniz.

Armine , Aker , Armanda , Sarar , Karaca , Sura , Argite , Vakko ve Pierre CArdin gibi markaların analizlerini gerçekleştireceğiz. İsterseniz ilk olarak Armine ile başlayalım.

Armine Eşarp Modelleri

Fiyatları 120 TL ‘ den 80 TL ‘ ye düşmüştür. Bütçenize göre 65 TL ‘ ye kadar eşarp bulabilirsiniz. Satın alacağınız adresi en son detaylı olarak izah edeceğiz.

Aker Eşarp Modelleri

Normal fiyatları 127 TL ‘ yi bulan ipek eşarpların şuanki fiyatları 95 TL ile 25 TL arasında değişiyor. Tabii bu fiyatların hepsi ipek eşarplar için geçerli değildir.

Armanda Eşarp Modelleri

Armanda eşarpları ise sabit fiyat olarak dikkatleri çekiyor. 90 TL ‘ den 60 TL ‘ ye kadar düşen fiyatlar müşterileri tarafından yoğun ilgi görüyor.

Sarar Eşarp Modelleri

Normal fiyatları 180 TL ‘ ui bulabiliyor. Şuan için 95 TL ‘ ye kadar ipek eşarp bulabilmek mümkün. En uygun modeller ise 65 TL ‘ ye alıcılarını bekliyor.

Karaca Eşarp Modelleri

Markanın ipek eşarpları 70 TL ‘ye satılıyor. İndirim öncesi fiyatları ise 85 TL ‘yi buluyordu.

Sura Eşarp Modelleri

70 TL ile 90 TL atasında ipek eşarpların satışları yapılıyor. İndirimsiz fiyatı ise 130 TL

Argite Eşarp Modelleri

Argite giyinmek isteyenlerin 100 TL ‘ yi gözden çıkarması gerekiyor. İndirim öncesi fiyatları ise 120 TL ‘ yi buluyordu.

Vakko Eşarp Modelleri

En büyük indirimleri Vakko ipek eşarplarında görüyoruz. Normalde 280 TL ‘ ye satılan eşarplar şuan için 90 TL ‘ ye alıcılarını bekliyor.

Pierre Cardin Eşarp Modelleri

Listemizde son olarak Pierre Cardin ipek eşarplara yer veriyoruz. Normal fiyatları 150 TL ‘ yi bulan eşarplar şuan için 100 TL ‘ ye alıcılarını bekliyor.

Bu Ürünleri Nereden Temin Edebiliriz?

Tozlu markasının güvencesi ile diesre.com online satış sitesinden bu indirimlerle birlikte hepsini tepmin edebilirsiniz. Sizlere modeller hakkında galerimizde yeterli bilgiyi vermeye çalıştık.

2015 İpek Eşarp Modelleri

Tesettür giyim alanında sitemizi takip ederek bir çok marka hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain