2015 Hamile Elbise Modelleri ve Modası

Hamile Elbise Modelleri

Modayı takip etmeye çalışanlara yeni koleksiyonlar ve defileler sonucunda oluşan 2015 hamile modası hakkında bilgiler vereceğiz. konu içerisinde bir çok yararlı bilginin yanı sıra satış konusunda da bir kaç öneri yer alacak. Yani sadece modanın yakından takip edildiği değil , alışveriş konusunda da önerilerin olduğu bir konu ile karşı karşıyayız.

Dilerseniz ilk olarak moda analizlerimiz ile başlayalım. İlk olarak renk konusunda bazı tespitlerimiz var. Renk konusunda geçmiş yıllara nazaran çok daha fazla seçeneğiniz var. Eskiden hamilelere genelde koyu renk tavsiye edilirdi.  O zamanda aynı şeyi savunuyorduk. Şimdi de aynı şeyi savunuyoruz. Hiç bir hamile zayıf görünmek zorunda değildir. Aksine canlı renkler sizi çok daha hoş gösterecektir. Siyah veya koyu renkler ile de çok güzel görünebilirsiniz. Ancak sırf daha zayıf görüneceğinizi düşünerek canlı renklerden vazgeçmeyin. Modanın birinci kuralı önce kendinize yakıştırmaktır. Siz yakıştırdıktan sonra sergileyeceğiniz elbise mutlaka güzel olacaktır.

2015 hamile elbise modası

Bu sezonun trendlerini gösteren çok başarılı bir elbiseyle karşınızdayız. Renk ve tarz olarak anlatmak istediğimizi tam olarak karşılıyor. Asimetrik detaylar 2013 yılından bu yana kendini gösteriyor. 2015 yılı için hazırlanan koleksiyonlarda ise çok daha etkili olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca straplez modasının sadece gelinlik üzerinde olmadığını çok iyi biliyoruz. Başarılı bir kombinden örnek vermiş olduk.

2015 hamile elbisesi

Tek renk elbisenin her zaman için çok daha zarif gösterdiği söyleniyor. Aslında bu doğru bir tespit. Ancak bu resme ek olarak desenli bir modeli de sizlere sunacağız. Bu senenin trendini sorarsanız ağırlıklı olarak tek renk uzun elbiselerin moda olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Çiçek desenli hamile elbisesi

Söylediğimize gibi desenli modellerde bir o kadar şık olabiliyor. Çiçek desenleri son yıllarda her zamankinden çok daha fazla trend. 2015 yılı kataloglarında sıkça karşılaştığımız desenler arasında yer alıyor. Kısa hamile elbiselerine ayrı bir yer vermek gerekiyor. Yine hamile elbiselerinde kısa modellerin yaygınlaştığı bir çok başarılı tasarımcının koleksiyonlarında gözümüze çarpan bir ayrıntı oldu.

Şimdide dilerseniz biraz fiyatlardan ve satışta olan modellerden bahsedelim.

Defacto Hamile Elbise Modelleri

Defacto mağazalarında bu elbise şuanda 39 TL ‘ ye satılıyor. Yazlık rahat ve güzel bir elbise odluğunu düşünüyoruz.

Enmoda hamile Elbise Modelleri

Enmoda sitesinde satışı yapılan lilies günlük hamile elbisesi ise şuan da 29,99 TL ‘ ye satılıyor. Seçenek konusunda markalarda sıkıntı olduğu büyük bir gerçek. Uygun modeller arayanlar için seçimlerimizi yapmış olduk. Elbette bunun haricinde yüzlerce örnek verilebilir. Sizlerin özellikle beğendiği bazı markalar varsa bu konu içerisinde bize ulaştırabilirsiniz.

Hamile Elbise Modası

Peki dünya modasında neler var ? Hemen sizin için incelemelerimizi ve örneklerimiz görsel olarak sunalım.

Hamile Elbise Kombinleri

Gisele Bundchen ‘ın bir hamile kombinini sizlerle paylaşmak istedik. Ünlüler özellikle hamile olduklarında tek renk seçimi yaparak daha zayıf görünmeye çalışıyorlar.

Kim Kardashian Hamile Elbise Modelleri

Son örneğimizde Kim Kardashian oldu. Dünyadan ve Türkiye içerisinde farklı açılardan hamile elbise modellerini ve modasını değerlendirdik. Sizler kendiniz için bu konuda farklı sonuçlar çıkarabilirsiniz. Sizinde yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain